czwartek, grudnia 22, 2011

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Ostatni czas był wypełniony po brzegi. Codziennie czekało na mnie mnóstwo rzeczy do zrobienia i spraw do załatwienia, a i tak z paroma nie zdażyłam się uporać. Stąd malutki zastój na blogu bo mimo ogromnych chęci zabraklo mi czasu. Teraz na szczęście jestem już w domu, przyjechałam jakieś 2 godziny temu i cieszę się wolną chwilą. Co prawda nadchodzące dni zapowiadają się pracowicie, ale świąteczne przygotowania to już raczej przyjemność. :)
Nie wzięłam do domu swojego laptopa bo postanowiłam zrobić sobie mały detox. Święta to zdecydowanie nie jest czas na siedzenie przed monitorem. Ostatnio rzadko mam możliwość być wśród najbliższych, dlatego zamierzam wykorzystać ten czas na maxa!W związku z tym już dziś chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Aby tegoroczne Święta były dla Was niepowtarzalne i wyjątkowe. Niechaj będą spędzone w rodzinnej atmosferze, pośród domowego ciepła. A czas ten niech pozwoli na przemyślenia i refleksje, niech będzie czymś więcej niż tylko uginajacym się od jedzenia stołem. No i niech Mikołaj przyniesie Wam mnóstwo prezentów, o których marzycie i skrycie na nie czekacie. :)

Wesołych Świąt i do usłyszenia w przyszłym tygodniu! :)))))))))))))

9 komentarzy:

_________________________________________________

Masz do mnie jakiekolwiek pytanie? Zadaj je proszę pod najnowszym wpisem. :-)

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad! ♡

Pozdrawiam serdecznie,
Agu

ps. Wszystkie komentarze zawierające autopromocję i aktywne linki reklamowe nie będą publikowane. Dotyczy to również marketingu szeptanego uskutecznianego przez firmy (w tym także niezwiązane z tematyką bloga).
__________________________________________________