piątek, stycznia 25, 2013

BLOG ROKU :)

Cześć :)

Jak wiecie, biorę udział w konkursie na Blog Roku, niestety mimo tego, że zgłosiłam się do kategorii pasje i zainteresowania, mój blog został wrzucony do kategorii lifestyle. Konkurencja jest ogromna i wygranej się raczej nie spodziewam, ale od wczoraj trwa głosowanie, które zakończy się 31 stycznia i jeśli macie ochotę zagłosować na mój blog będzie mi bardzo miło. :) Za wszystkie głosy z góry bardzo, ale to bardzo dziękuję już teraz! :)
Wystarczy wysłać smsa o treści G00604 na numer 7122Znak 0 to cyfra zero, treść wpisujemy bez spacji. Z jednego numeru telefonu na konkretny blog można zagłosować jeden raz, równocześnie można oddać głos także na innych blog. 

Koszt smsa to 1,23 PLN brutto (z VAT) a dochód przeznaczony jest na Fundację Marka Kamińskiego pomagającą chorym dzieciom i młodzieży w pokonywaniu barier i realizacji ich marzeń. 

Tym samym zachęcam ogólnie do głosowania, nie tylko na mnie. Głosując na swojego faworyta z jakiejkolwiek kategorii pomożemy dzieciom. Ja już swoje głosy oddałam. :) 

Życzę wszystkim startującym powodzenia!!
Ściskam,
Agu :)

13 komentarzy:

 1. Powodzenia! Ja tez biore udzial w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. POwodzenia :) Ja miałam to samo, mi też przenieśli ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aguś, masz mój głos! Uwielbiam twojego bloga, najbardziej podoba mi się, że używasz kosmetyków, na które mogę sobie pozwolić i masz przyjemny, lekki styl. Poza tym identyfikuję się z tobą, bo też jestem Agata, mam niemal identyczny kolor oczu i... problemy ze skórą głowy. Trzymam kciuki za twoje zwycięstwo! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Głos oddany, jak już wygrasz, to będę mogła się chwalić, że znam celebrytkę:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałaś otagowana. Zapraszam do zabawy http://moniqnrw85.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń

_________________________________________________

Masz do mnie jakiekolwiek pytanie? Zadaj je proszę pod najnowszym wpisem. :-)

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad! ♡

Pozdrawiam serdecznie,
Agu

ps. Wszystkie komentarze zawierające autopromocję i aktywne linki reklamowe nie będą publikowane. Dotyczy to również marketingu szeptanego uskutecznianego przez firmy (w tym także niezwiązane z tematyką bloga).
__________________________________________________