Popularne posty2

O MNIE

Cześć! 

Mam na imię Agata i witam Cię serdecznie na Agu blog!

Głównym powodem założenia mojego kawałka internetowej przestrzeni było zamiłowanie do kosmetyków, które jak widać, trwa w najlepsze! Choć nadal mi do nich najbliżej, nie tylko nimi żyję. Poza wpisami urodowymi znajdziesz tutaj również cząstkę mnie i mojej codzienności. Chcę się z Wami dzielić tym co lubię, co mnie interesuje i fascynuje. Z każdej możliwej dziedziny. Inspiruje mnie życie. Nie zabraknie tu zatem Rudego Kota, recenzji książek, wrażeń po seansach filmowych, moich inspiracji oraz wielu innych. :) 

Jeśli chcesz zapoznać się z 50 przypadkowymi faktami o mnie, zajrzyj tutaj. Mam nadzieję, że ten wpis pozwoli Ci poznać mnie bliżej. :)

Jeżeli masz ochotę się ze mną skontaktować, możesz napisać do mnie wiadomość na adres mailowy znajdujący się w zakładce kontakt lub odezwać się do mnie na facebooku. Znajdziesz mnie też na instagramie, gdzie także udzielam się na bieżąco i pokazuję jeszcze więcej. Twitter i G+ aktualnie pokrywa kurz, ale obiecuję nadrobić zaległości! ;)

Wszystkie zdjęcia wykonuję aparatem Canon EOS 600D + obiektywem 50mm f/1.8. Wcześniej cykane były zwykłą cyfrówką Canona. ;)

Pozdrawiam,
Agu