O MNIE

napisała AGU
O MNIE

Cześć!

Mam na imię Agata i witam Cię serdecznie na Agu blog!

Swoje miejsce w sieci tworzę od 2011 roku. Głównym powodem jego założenia było zamiłowanie do kosmetyków i dbania o urodę. Jak widać moja pasja trwa w najlepsze! :-)

Choć motywem przewodnim bloga jest kobiece piękno, nie brakuje tu także artykułów o tematyce stricte lifestylowej, dotyczących między innymi zdrowej diety, aktywności fizycznej, literatury, rozwoju osobistego czy moich inspiracji. Regularnie dzielę się również migawkami z mojego życia oraz sposobami na celebrowanie codzienności.
Gdy nie bloguję nałogowo pochłaniam seriale, czytam książki, ćwiczę, spaceruję lub spotykam się z przyjaciółmi. W wolnym czasie zajmuję się także aktywną pomocą kotom, które kocham nad życie. :-) Jestem właścicielką Rudego i Lusi, których nie zabraknie na blogu, a ponadto wraz z przyjaciółmi pomagamy kocim bezdomniakom. Spodziewajcie się więc mnóstwa kocich zdjęć. ;-)
Jeśli chcesz poznać mnie jeszcze bliżej zapraszam Cię na instagram. Tam jestem codziennie i pozwalam sobie na więcej prywaty. :-)
PROFIL URODOWY:
Cera: Mieszana, z tendencją do niedoskonałości, rozszerzonymi porami i wypryskami na tle hormonalnym,  łatwo zanieczyszczająca się, z przetłuszczającą się strefą T, jednocześnie wrażliwa i podatna na przesuszenie.
Włosy: naturalnie ciemne, farbowane, z tendencją do puszenia, średnioporowate, delikatne, z przetłuszczającą się i wrażliwą skóra głowy.
Ciało (skóra ogólnie): bardzo jasna karnacja,  przesuszająca się i wrażliwa.
Wzrost: 173cm
Waga: wiecznie za dużo kilogramów i rozmiar plus size ;)